SAMSUN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KONFEDERASYONU | 0 212 321 54 55 | İLETİŞİM
14 Ocak 2019 Pazartesi | Haberler
Yazı Boyutu
İstanbul'da Ladiklilerin Kaz Tirit Gecesi

Dün akşam Avcılar da, Lâdik Derneklerinin 3. Sünü düzenledikleri Gaz Tirit programı vardı. Organizasyon kusursuz, katılımcılar bir hayli yoğundu. Bu program Lâdikliler nezdinde bir Samsun buluşması idi. Salonu hınca hınç dolduran kalabalıkta Samsun’un her ilçesinden hemşerilerimiz vardı

Gece ye SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş ve yönetimi tam kadro katılım sağladı Ayrıca Geceye VEZDEF Genel başkanı Ali CENGİZ ve Yönetimi, ÇADEF Genel Başkanı Hayati Sözen ve Yönetimi, SAYSİAD Genel Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen ve Yönetimi katıldılar.

 Gecede SAMKON Genel Başkanına ilgi yoğun oldu ve Başkan Gümüş’te bu ilgiye kayıtsız kalmayarak kurduğu samimi temas ile karşılık verdi. Daha sonra konuşma yapan Gümüş Samsunlu olan, İstanbul’da ki Samsunluların meclisteki siyasi temsilci sinin gecede 5 dakika bile kalmadan çıkıp gitmesinin Samsunlulara verdiği değeri gösterir dedi. 

Gümüş Konuşmasına Devam Ederek;

Buradan şunu görüyorum ki biz STK'ların istendiğinde birlikte nasıl bir güç odağı haline geldiğimizi Samsunlular olarak göstermiş olduk dedi  ve birlik beraberlik mesajıyla konuşmasını tamamladı.