SAMSUN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KONFEDERASYONU | 0 212 321 54 55 | İLETİŞİM
22 Ocak 2019 Salı | Haberler
Yazı Boyutu
ÇADEF'den Samsunspor Programı

Samsunspor Kazasının 30. Yılı Anma Programı ve Paneli. 

Samsunspor, 20/01/1989 tarihinde geçirdiği trafik kazası sonucu kaybetmiş olduğu sporcularını 30.yılında anma programı İstanbul Bahçelievler’de düzenlendi.

Çarşamba Dernekler Federasyonu ÇADEF’in düzenlemiş olduğu anma programına katılım yoğundu. ÇADEF Başkanı Hayati SÖZEN’in yaptığı açılış ve selamlama konuşmasından sonra SAMKON yönetim kurulu adına Genel Sekreter Mustafa ŞEKER  bir konuşma yaptı.

Daha sonra kazada yaralanan ve  tekerlekli sandalyeye bağlı kalan Samsunsporlu Emin KAR ve o kazaya yakın şahit olan, ölü ve yaralıları araçtan çıkarmaya çalışan,o tarihte  Çarşambaspor Kaleci antrenörü de olan Adnan KESKİN’inde katıldığı mini bir  panel de yapıldı. Panelde kaza anını ve sonrasında yaşadıklarını anlatan Emin KAR’ın anlattıkları salonda duygu seli oluşturdu.Program Kuran-ı Kerim tilaveti ve sonrasında yapılan dua ile son buldu. Katılan federasyon başkanlarına, dernek başkanları ve yönetimlerine, misafir olarak gelen Samsunspor gönüllülerine ve Samsun sevdalılarına teşekkür eder, programda emeği geçenleri tebrik ederiz.